USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Znamiona barwnikowe, Brodawki, Włókniaki, Kaszaki, Tłuszczaki, Kępki żółte wokół oczu, Naczyniaki oraz resekcja wrastających paznokci

TOKSYNA BOTULINOWA

Toksyna botulinowa powoduje zwiotczenie mięśni na skutek hamowania przewodnictwa nerwowego. W efekcie dochodzi do redukcji zmarszczek, która pojawia się i narasta w ciągu 7-14 dni. Działanie utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Oceny skuteczności działania leku należy dokonać po 2 tygodniach. Po tym okresie można wykonać dodatkowy zabieg wspomagający efekt lub zastosować terapię łączoną przy użyciu kwasu hialuronowego (lub innych wypełniaczy).

USUWANIE PRZEBARWIEŃ - COSMELAN

Zabieg z wykorzystaniem specjalnego zestawu peelingu średniogłębokiego, wspomagający kilkuetapowe działanie przy użyciu różnych preparatów, zgodnie z przyjętą procedurą. Daje to efekty, które w odróżnieniu od innych środków utrzymują się. Pacjent wszystkie składniki zestawu otrzymuje w cenie zabiegu. Następnego dnia po zabiegu występuje obrzęk i zaczerwienienie skóry, które stopniowo ustępują. Po 3-4 dniach naskórek zaczyna się złuszczać. Skóra staje się wyraźnie jaśniejsza i napięta.

KWAS HIALURONOWY

Podawany śródskórnie lub podskórnie pobudza produkcję kolagenu i elastyny, przez co zwiększa elastyczność i napięcie skóry. Uzupełnia ubytki tkanki tłuszczowej, przez co daje możliwość przywracania owalu i proporcji twarzy. Stosowany do wypełniania zmarszczek, doprowadza do ich redukcji, przez co pozwala uzyskać młodszy wygląd. Umożliwia modelowanie kształtu ust i nosa. Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk, który szybko ustępuje.

NOWOŚĆ !!!

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK (TELEANGIEKTAZJA)

      Zabieg jest wykonywany przy użyciu lasera diodowego Spider o dł. fali 940 nm pochłanianej przez Hemoglobinę, który precyzyjnie trafia w struktury naczyniowe na twarzy, ciele, czy kończynach. Zabieg nie wymaga znieczulenia, tę funkcję spełnia chłodzenie zimnym powietrzem przy użyciu Coolera. Z reguły potrzeba kilku sesji zabiegowych w odstępach miesięcznych, choć drobne naczynka znikają po pierwszym przejściu wiązki laserowej. Po zabiegu przez 2 tyg. nie należy korzystać z sauny, basenu, czy solarium. Okolica pozabiegowa wymaga pielęgnacji przy użyciu Alantan lub Bepanten.

FONTANNA MŁODOŚCI - NAJNOWOCZEŚNIEJSZY LASER FRAKCYJNY CO2 - PEELING LASEROWY HIT !!!

Zabieg jest wykonywany po znieczuleniu skóry maścią. Polega on na stopniowym skanowaniu skóry wybranego obszaru twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz pojedynczych blizn i rozstępów najnowszym laserem CO2 o długości fali 10600 nm. Okres rekonwalescencji 5-7 dni. Oczekiwane efekty zabiegu pojawią się stopniowo w kolejnych tygodniach. Laserem można estetycznie usuwać zmiany przerostowe skóry (brodawki).

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabieg z wykorzystaniem preparatów zawierających detergenty rozpuszczające tkankę tłuszczową poprzez niszczenie komórek tłuszczowych, które następnie są metabolizowane w wątrobie. Iniekcje powtarza się w razie potrzeby, co 3-4 tygodnie. W pierwszych dniach po zabiegu może pojawić się obrzęk tkanki oraz danej okolicy.

MEZOTERAPIA

Koktajle mezoterapeutyczne zawierają kwas hialuronowy, kolagen, aminokwasy, witaminy, substancje rozjaśniające. Podajemy je śródskórnie na twarz, szyję, dekolt, dłonie i inne okolice ciała różnymi technikami. Uzyskuje się poprawę napięcia skóry, jej rozjaśnienie, nawilżenie oraz wygładzenie zmarszczek. Stosowana jest również do redukcji przebarwień i cellulitu. Efekt pojawia się stopniowo w ciągu dni i tygodni. Zabieg można powtarzać w zależności od oczekiwań pacjenta. Następnego dnia pojawia się obrzęk skóry, który stopniowo ustępuje.

NICI WCHŁANIALNE PDO (POLODIOKSANON),

         PLL (KWAS POLIMLEKOWY)

Wprowadzone pod skórę znieczuloną nasiękowo pobudzają produkcję kolagenu, przez co poprawia się jej struktura i napięcie. Nici haczykowe pozwalają uzyskać natychmiastowy efekt liftingu niechirurgicznego, który utrzymuje się kilkanaście miesięcy. Nici są wchłaniane i pozwalają na łączenie zabiegu z innymi z zakresu medycyny estetycznej. Następnego dnia po zabiegu może pojawić się obrzęk, który stopniowo ustępuje.

PEELING CHEMICZNY

Zabieg z wykorzystaniem preparatu PRX-T33 lub PQAge, zawierającym kwas trójchlorooctowy (TCA), dający szybki efekt ściągnięcia i rozjaśnienia skóry (idealny przed imprezą "peeling bankietowy"). Niekiedy, przy grubszej skórze naskórek łuszczy się po 3-4 dniach, co daje w efekcie jeszcze wyraźniejszy efekt odmłodzenia. Może pojawić się przejściowe zaczerwienienie skóry.

NAGŁÓWEK 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.